Oplatane – wykonywane z rzemyka naturalnego, kamieni naturalnych lub syntetycznych, różnego rodzaju koralików szklanych i drewnianych. Wykończone efektownym guzikiem metalowym lub z kokosa. Bransoletki są różnej długości, można je opleść wokół nadgarstka 1, 2, 3 a nawet 5 razy!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

 

Koralikowe – wykonywane z koralików szklanych, najczęściej japońskiej firmy Toho. Dzięki niezliczonej ilości kolorów i kształtów można tworzyć unikatowe kompozycje i jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne wzory. Bransoletki wykonywane są na szydełku, wiązane, zapinane lub bez zapięcia, różnej grubości i z różnymi dodatkami (np. z zawieszkami metalowymi, z kamieni lub z koralików a nawet z zegarkami!).

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

 

Koralikowe płaskie – wykonywane również z koralików szklanych, najczęściej japońskiej firmy Toho. Bransoletki wykonywane są na krośnie lub szyte igłą, zapinane lub bez zapięcia, różnej szerokości. Ciekawym rozwiązaniem jest stworzenie bransoletki na metalowej bazie w kolorze złotym, srebrnym lub czarnym. Bazy metalowe mają różne szerokości i średnice.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

 

Pozostałe – wykonywane z przeróżnych materiałów, między innymi rzemieni naturalnych, korali szklanych, siatki nylonowej, elementów metalowych, kamieni naturalnych i syntetycznych. Szeroki wybór materiałów gwarantuje różnorodność i niepowtarzalność wzorów. Bransoletki są młodzieżowe jak i eleganckie, delikatne lub rzucające się w oczy, skromne i „na bogato”, w różnych stylach – każdy znajdzie coś dla siebie 🙂